Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

gospodarkakomunalna@zawiercie.eu

+48 32 67 223 40

Czysta Gmina naszą wizytówką

Wydział Gospodarki Komunalnej

Czysta Gmina naszą wizytówką

Harmonogram
 

Punkty zbiórki odpadów

Edukacja ekologiczna

Czysta Gmina Zawiercie łapie deszczówkę

Aktualności

Rodzinny Piknik Ekologiczny już 22 czerwca!!

Rodzinny Piknik Ekologiczny już 22 czerwca!!

To już 5 edycja Rodzinnego Pikniku Ekologicznego, który organizujemy dla Naszych mieszkańców. W tym roku piknik rozpoczynamy nietypowo – korowodem ulicami miasta do parku przy muszli koncertowej, gdzie dla mieszkańców będzie czekać szereg atrakcji nawiązujących do ekologii, selektywnej zbiórki odpadów komunalnych takich jak: ekologiczny pokaz mody przedszkolaka (prezentacja strojów wykonanych z odpadów komunalnych i surowców wtórnych przez zwycięskie przedszkola, które uczestniczyły w konkursie), animacje (m.in. ekologiczny kącik plastyczny, doświadczenia, zabawy nawiązujące do ekologii), stoiska tematyczne, dmuchańce dla najmłodszych, konkursy z nagrodami oraz występy sceniczne. Oczywiście jak co roku podczas pikniku odbędzie się również zbiórka odpadów segregowanych w zamian za drzewko/ sadzonkę lub gadżet.

Korowód EKO- Zawiercie jest akcją rozpoczynającą tegoroczny Rodzinny Piknik Ekologiczny, który odbędzie się 22 czerwca 2019 r. w Parku na terenie muszli koncertowej‼️

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do czynnego uczestnictwa w Korowodzie EKO-ZAWIERCIE – START godz. 14.15 z Pl. Św. Jana Pawła II (fontanna centrum)‼️????????‍????‍.
Dla podkreślenia szczególnego charakteru imprezy proponujemy aby uczestnicy założyli w tym dniu koszulki w kolorach (żółty, zielony, brązowy lub niebieski). Inicjatywa ta ma na celu podkreślenie charakteru imprezy, jakim jest podnoszenie świadomości i edukacja w zakresie segregacji odpadów.

Uroczyste przejście w Korowodzie EKO-ZAWIERCIE mieszkańców naszego miasta odbędzie się w asyście szczudlarzy, zespołu muzyczno- wokalnego przy akompaniamencie instrumentów diembe oraz w towarzystwie kuglarzy i postaci z bajek.????????
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

17

CZE

2019

194

razy

czytano

93/232

czystagmina.zawiercie.eu

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.