Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

gospodarkakomunalna@zawiercie.eu

+48 32 67 223 40

CZYSTA GMINA ZAWIERCIE - Znamy zasady i segregujemy odpady

Wydział Gospodarki Komunalnej

CZYSTA GMINA ZAWIERCIE - Znamy zasady i segregujemy odpady

Harmonogram
 

Punkty zbiórki odpadów

Edukacja ekologiczna

Czysta Gmina Zawiercie łapie deszczówkę

Aktualności

Rodzinny Piknik Ekologiczny już 22 czerwca!!

Rodzinny Piknik Ekologiczny już 22 czerwca!!

To już 5 edycja Rodzinnego Pikniku Ekologicznego, który organizujemy dla Naszych mieszkańców. W tym roku piknik rozpoczynamy nietypowo – korowodem ulicami miasta do parku przy muszli koncertowej, gdzie dla mieszkańców będzie czekać szereg atrakcji nawiązujących do ekologii, selektywnej zbiórki odpadów komunalnych takich jak: ekologiczny pokaz mody przedszkolaka (prezentacja strojów wykonanych z odpadów komunalnych i surowców wtórnych przez zwycięskie przedszkola, które uczestniczyły w konkursie), animacje (m.in. ekologiczny kącik plastyczny, doświadczenia, zabawy nawiązujące do ekologii), stoiska tematyczne, dmuchańce dla najmłodszych, konkursy z nagrodami oraz występy sceniczne. Oczywiście jak co roku podczas pikniku odbędzie się również zbiórka odpadów segregowanych w zamian za drzewko/ sadzonkę lub gadżet.

Korowód EKO- Zawiercie jest akcją rozpoczynającą tegoroczny Rodzinny Piknik Ekologiczny, który odbędzie się 22 czerwca 2019 r. w Parku na terenie muszli koncertowej‼️

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do czynnego uczestnictwa w Korowodzie EKO-ZAWIERCIE – START godz. 14.15 z Pl. Św. Jana Pawła II (fontanna centrum)‼️????????‍????‍.
Dla podkreślenia szczególnego charakteru imprezy proponujemy aby uczestnicy założyli w tym dniu koszulki w kolorach (żółty, zielony, brązowy lub niebieski). Inicjatywa ta ma na celu podkreślenie charakteru imprezy, jakim jest podnoszenie świadomości i edukacja w zakresie segregacji odpadów.

Uroczyste przejście w Korowodzie EKO-ZAWIERCIE mieszkańców naszego miasta odbędzie się w asyście szczudlarzy, zespołu muzyczno- wokalnego przy akompaniamencie instrumentów diembe oraz w towarzystwie kuglarzy i postaci z bajek.????????
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

17

CZE

2019

359

razy

czytano

128/267

czystagmina.zawiercie.eu

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia

Logo serwisu.

Ukryj moduł.